Водна поліція на сторожі: українець показав, що діється на пляжах в курортному Коблево

  Відпочиваючий в Коблево показав, що відбувається на популярному курорті, куди з`їхались тисячі туристів з усієї України.

  Об этом сообщает Алексей Пивоваров


  Про це повідомляє "Удобный Случай".


  У Коблево тепло і сонячно, люди з радістю виходять на пляжі. Зони відпочинку не забиті, людей не так вже й багато, місця вільного досить, ніхто не порушує особистий простір один одного.


  Море там чисте, немає медуз, на відміну від деяких інших курортів України. Подекуди є водорості, але їх небагато і вони не заважають.


  На пляжі чисто і доглянуто, там добре розвинена інфраструктура, пропонують різні розваги, наприклад покататися на "банані" або політати над морем, а ще там помітили кабінку для масажу та пересувний кінотеатр.


  На відео потрапила робота водної поліції, вони зупинили катер, який розігнався на високу швидкість, коли віз "банан", чим порушив правила.  Як писав "Апостроф", в п’ятницю, 10 липня, на косі Пересип в курортному селищі Кирилівці (Запорізька область) на березі Азовського моря було зафіксовано утворення смерчів.


  Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-07-12/vodnaya-politsiya-na-straje-ukrainets-pokazal-chto-tvoritsya-na-plyajah-v-kurortnom-koblevo/203110”