Росія та Білорусь проведуть в березні спільні навчання

  Росія та Білорусь у березні проведуть спільні навчання.

  Об этом сообщает Прокурорська правда

  Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони РФ.

  Перші навчання відбудуться з 9 до 20 березня на полігоні «Поливно» в Улянівській області (Росія). Навчання будуть присвячені «миротворчій тематиці». Всього у них візьмуть участь понад 400 військовослужбовців і близько 100 одиниць бойової та спеціальної техніки Збройних сил РФ, від білоруської сторони — понад 80 військовослужбовців Сил спеціальних операцій.

  Крім того, до навчань будуть залучені 2 ударні вертольоти Мі-24 й 6 транспортно-бойових вертольотів Мі-8АМТШ.

  Паралельно, з 15 до 27 березня, на полігоні «Осиповичський» у Мінській області (Білорусь) відбудуться спільні білорусько-російські тактичні навчання.

  «Після проведення бойового злагодження, яке відбудеться протягом тижня після прибуття підрозділу ВДВ Росії до Мінської області, підрозділи російських і білоруських десантників відпрацюють спільні спеціальні дії посиленого парашутно-десантного батальйону в обороні й наступі вдень і вночі», — йдеться в повідомленні.

  Від Росії у навчаннях візьмуть участь близько 90 військовослужбовців Чорноморського десантно-штурмового полку Псковського гвардійського зʼєднання ВДВ, від Білорусі — понад 400 військових і близько 100 одиниць бойової та спеціальної техніки.

  • Росія і Білорусь домовилися про створення трьох навчально-бойових центрів для спільної підготовки військовослужбовців. Ці центри планують розмістити в Нижньогородській і Калінінградській областях Росії та в Гродненській області Білорусі.
  • Раніше Білорусь і Росія домовилися провести стратегічні військові навчання «Захід-2021». А самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко допустив розміщення на території країни військової авіації Росії.


  Джерело статті: “https://babel.ua/news/60445-mirotvorcha-tematika-y-nichniy-nastup-rosiya-ta-bilorus-anonsuvali-spilni-navchannya”